Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

W niedzielę 23 kwietnia rozpoczął się w Polsce obchód 73. Tygodnia Miłosierdzia, który potrwa do 29 kwietnia. więcej »

Jeszcze tylko kilka dni, tj. do końca kwietnia można dokonywać odliczeń 1% podatku. Każdy z nas osobiście może zadecydować na co przeznaczyć część swoich podatków. więcej »

W dniach 24 i 25 marca br. dzięki ofiarności Darczyńców oraz zaangażowaniu wolontariuszy zebrano ponad 3,5 tony żywności. więcej »

Drodzy Darczyńcy Programu Rodzina Rodzinie - 4 kwietnia minie pół roku od inauguracji Programu Rodzina Rodzinie. Przedstawiciele Caritas Polska na przełomie lutego i marca odwiedzili Aleppo, poznali wstrząsające losy rodzin syryjskich, spotkali się z tymi, którym na co dzień przyszło żyć w cieniu wojny. więcej »

Czas i treść Wielkiego Postu niesie dla człowieka wierzącego pragnienie refleksji religijnej, nierzadko zadumy nad własnym życiem i postępowaniem, czy wreszcie chęci wejścia na drogę naśladowania Chrystusa. więcej »


« archiwum
15 lutego 2017 (Środa), 09:52

W ramach kampanii promującej przekazywanie 1% na lokalne organizacje pożytku publicznego w imieniu GCOP w Gliwicach zapraszamy na PITańcówkę, która odbędzie się w piątek, 24 lutego w godz. 17:00-20:30.

Biletem wstępu na to wydarzenie ma być formularz PIT.

W trakcie zabawy wolontariusz będzie rozliczał PITy uczestników, w zamian za przekazanie 1% podatku na wskazaną przez nich organizację pożytku publicznego, działającą w Gliwicach.

Sama impreza będzie prowadzona przez animatorów, którzy zadbają o odpowiedni nastrój. Oprócz muzyki z winylowych płyt, na scenie PITańcówki wystąpi również zespół muzyczny w karnawałowym repertuarze (z organizacji KA Krokus). W programie znajdzie się również pokaz tańca z instruktażem, zrealizowany przez GSTS SZOK.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w ten nietypowy i rozrywkowy sposób włączyć się w kampanię promującą przekazywanie 1% organizacjom pożytku publicznego, działającym w Gliwicach; w naszym przypadku na Caritas Diecezji Gliwickiej.

PITańcówka to okazja do nawiązania nowych znajomości i dobrej zabawy.

PITańcówka,

» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl