Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

Wystartowała ogólnopolska kampania Caritas Polska - "Kromka Chleba Caritas", w tym roku pod hasłem "Kromka chleba dla sąsiada", której celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę dzielenia się, a także zwrócenie uwagi na potrzeby seniorów. więcej »

Uczestnicy projektu w ramach Programu ASOS 2017 odwiedzili w dniu 22 sierpnia br. w ramach zajęć Stowarzyszenie BARKA w Warmątowicach k/ Strzelec Opolskich. więcej »

Caritas w Polsce po raz dziewiąty prowadzi akcję Tornister Pełen Uśmiechów, dzięki której co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne. więcej »

Caritas Polska składa wyrazy serdecznego podziękowania wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na apel o pomoc dla ofiar zeszłotygodniowych nawałnic, które przeszły nad Pomorzem. więcej »

Pod patronatem Caritas Diecezji Gliwickiej od czterech miesięcy realizowany jest Rządowy Program ASOS 2017,w ramach którego prowadzone są zajęcia komputerowe z zastosowaniem nowych metod dydaktycznych. więcej »

« archiwum
20 kwietnia 2017 (Czwartek), 07:47

ostatni dzwonek, Jeszcze tylko kilka dni, tj. do 2 maja można dokonywać odliczeń 1% podatku. Każdy z nas osobiście może zadecydować na co przeznaczyć część swoich podatków.

Wybierając Caritas Diecezji Gliwickiej pomagacie Państwo najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej diecezji:
- wielodzietnym, niezamożnym rodzinom;
- zaniedbanym środowiskowo dzieciom i młodzieży;
- osobom niepełnosprawnym;
- samotnym i chorym oraz seniorom.

Poniżej można pobrać program do rozliczania PIT-ów lub rozliczyć się on-line.

Pobierz program do rozliczania PIT-ów na swój komputerUruchom program do rozliczania PIT-ów online