Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

W dniu 29 kwietnia br. personel Domu Pomocy Społecznej Caritas Diecezji Gliwickiej w Wiśniczu oraz wolontariusze z okolicznych szkół uczestniczyli w Ogólnopolskiej Pielgrzymce pracowników i wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. więcej »

W imieniu wszystkich beneficjentów Caritas Diecezji Gliwickiej więcej »

W niedzielę 23 kwietnia rozpoczął się w Polsce obchód 73. Tygodnia Miłosierdzia, który potrwa do 29 kwietnia. więcej »

"Rozbitkowie" to piosenka dla ofiar wojny syryjskiej. Kayah, Adam Nowak, Anna Rusowicz, Maria Pomianowska i inni wykonawcy włączyli się do akcji pomocy dla ofiar wojny w Syrii. więcej »

Jeszcze tylko kilka dni, tj. do 2 maja można dokonywać odliczeń 1% podatku. Każdy z nas osobiście może zadecydować na co przeznaczyć część swoich podatków. więcej »


« archiwum
21 kwietnia 2017 (Piątek), 09:27

"Rozbitkowie" to piosenka dla ofiar wojny syryjskiej. Kayah, Adam Nowak, Anna Rusowicz, Maria Pomianowska i inni wykonawcy włączyli się do akcji pomocy dla ofiar wojny w Syrii.

Piosenka "Rozbitkowie" wspiera program "Rodzina Rodzinie" prowadzony przez Caritas Polska.
Utwór autorstwa Mateusza Pospieszalskiego; do którego słowa napisał Bartłomiej Kudasik, został wyprodukowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

W najbliższą niedzielę w kościołach w całej Polsce odbędzie się ogólnopolska zbiórka na rzecz ofiar wojny w Syrii.

Szczegóły dotyczące produkcji, wypowiedzi osób zaangażowanych w projekt oraz opis projektu pomocy Syrii realizowanego przez Caritas Polska znajdują się w załączonej informacji prasowej.

Piosenka znajduje się na kanale YouTube Caritas Polska - TUTAJ<<

» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl