Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

Wystartowała ogólnopolska kampania Caritas Polska - "Kromka Chleba Caritas", w tym roku pod hasłem "Kromka chleba dla sąsiada", której celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzebę dzielenia się, a także zwrócenie uwagi na potrzeby seniorów. więcej »

Uczestnicy projektu w ramach Programu ASOS 2017 odwiedzili w dniu 22 sierpnia br. w ramach zajęć Stowarzyszenie BARKA w Warmątowicach k/ Strzelec Opolskich. więcej »

Caritas w Polsce po raz dziewiąty prowadzi akcję Tornister Pełen Uśmiechów, dzięki której co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne. więcej »

Caritas Polska składa wyrazy serdecznego podziękowania wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na apel o pomoc dla ofiar zeszłotygodniowych nawałnic, które przeszły nad Pomorzem. więcej »

Pod patronatem Caritas Diecezji Gliwickiej od czterech miesięcy realizowany jest Rządowy Program ASOS 2017,w ramach którego prowadzone są zajęcia komputerowe z zastosowaniem nowych metod dydaktycznych. więcej »


« archiwum
8 czerwca 2017 (Czwartek), 09:18

W ośrodku wypoczynkowym Caritas Diecezji Gliwickiej w Turzy będą się odbywać w tym roku kolonie dla dzieci i młodzieży w następujących terminach:

I TURNUS - 26.06 - 10.07
II TURNUS - 10.07 - 24.07
III TURNUS - 24.07 - 07.08

KOSZT (realizacja programu, transport, zakwaterowanie, wyżywienie): 600 ZŁ

Powyższa propozycja skierowana dla dzieci i młodzieży w wieku 9-14 lat i zawiera ofertę wspólnego spędzenia wakacyjnego czasu na łonie przyrody na terenie Parku Krajobrazowego "Lasy nad Górną Liswartą"

W programie:
- wycieczki (autokarowa, rowerowe),
- zajęcia sportowe i rekreacyjne ,
- gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz świetlicy Ośrodka,
- atrakcje związane z bezpośrednią bliskością lasu,
- dobre kino, dyskoteki, konkursy,
- elementy formacji chrześcijańskiej (codzienna modlitwa, Msza niedzielna),
- i wiele innych atrakcji.

Zapisy:
- Parafia św. Anny w Zabrzu (kancelaria parafialna) tel. 32/ 271 36 74
- Caritas Diecezji Gliwickiej, tel. 32/ 230 78 70 u p. Marii Przywary


,

» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl