Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

Caritas Diecezji Gliwickiej wsparła darem solidarnościowym - w postaci 10 000 zł - poszkodowanych przez trąbę powietrzną mieszkańców diecezji opolskiej. więcej »

Dnia 9 lipca br. minęło 25 lat od chwili, kiedy Biskup Gliwicki Jan Wieczorek utworzył Caritas Diecezji Gliwickiej. więcej »

Zbiórka makulatury w dniach 16-17 czerwca br. zakończyła przed wakacyjną akcje ,,Makulatura to pomoc'', której celem było pozyskanie środków na dożywianie potrzebująch. więcej »

W dniu 10 czerwca w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach odbyła się XVII Powiatowa Spartakiada Dzieci i młodzieży Niepełnosprawnej pod hasłem "Ducha mamy sportowego''. więcej »

Przedstawiciele Caritas diecezjalnej uczestniczyli w zgromadzeniu dyrektorów caritas w Polsce, które odbywało się w Popowie. Podczas konferencji omawiano bieżące sprawy związane z działalnością caritas, jak również planowano przyszłe inicjatywy oraz akcje. więcej »


« archiwum
8 czerwca 2017 (Czwartek), 09:18

W ośrodku wypoczynkowym Caritas Diecezji Gliwickiej w Turzy będą się odbywać w tym roku kolonie dla dzieci i młodzieży w następujących terminach:

I TURNUS - 26.06 - 10.07
II TURNUS - 10.07 - 24.07
III TURNUS - 24.07 - 07.08

KOSZT (realizacja programu, transport, zakwaterowanie, wyżywienie): 600 ZŁ

Powyższa propozycja skierowana dla dzieci i młodzieży w wieku 9-14 lat i zawiera ofertę wspólnego spędzenia wakacyjnego czasu na łonie przyrody na terenie Parku Krajobrazowego "Lasy nad Górną Liswartą"

W programie:
- wycieczki (autokarowa, rowerowe),
- zajęcia sportowe i rekreacyjne ,
- gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz świetlicy Ośrodka,
- atrakcje związane z bezpośrednią bliskością lasu,
- dobre kino, dyskoteki, konkursy,
- elementy formacji chrześcijańskiej (codzienna modlitwa, Msza niedzielna),
- i wiele innych atrakcji.

Zapisy:
- Parafia św. Anny w Zabrzu (kancelaria parafialna) tel. 32/ 271 36 74
- Caritas Diecezji Gliwickiej, tel. 32/ 230 78 70 u p. Marii Przywary


,

» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl